Bohužiaľ Vám musíme oznámiť, že už nemáme voľné šteniatka k rezervácii na tento rok (2020). Ďakujeme za Váš záujem, budúci vrh plánujeme na rok 2021:

Tvoríme zoznam predbežných nezáväzných záujemcov o šteniatka z nášho najbližšieho vrhu, ktorého šteniatka by mali byť k odberu odhadom v mesiaci máj/jún na budúci rok 2021. Rezervácie len po dôkladnej diskusii, ktorá bude prebiehať so záujemcami až po narodení šteniatok.


Rezervácia a kúpa šteniatka, vipet na predaj len do dobrých rúk:

Všetky informácie poskytujeme iba vážnym záujemcov prednostne osobne cez email prípadne po telefóne.  Pre ďalšie informácie nás kontaktujte

Nehľadáme len záujemcov o kúpu zvieraťa, hľadáme nových priateľov s ktorými budeme od teraz silnými členmi chrtárskej komunity na Slovensku a okolí.

Naše šteniatka sú pri odbere veterinárne ošetrené, začipované, riadne socializované, naučené na auto aj klietku, budú mať EU petpass, rodokmeň.
Každé šteniatko dostane do nového domova výbavičku, dečku a malú hračku s pachom od maminky, granulky 2,5kg (Platinum natural puppy), ručne vyrobený kožený obojok pre chrtov + vodítko, štrikované oblečko, atď.

Chovateľský servis po celý život psíka je samozrejmosťou.
Naše odchované vrhy:


Podstránky (4): A vrh B vrh C vrh D Vrh